Сzas pracy 9:00 - 21:00

O Firmie

SUFITY NAPINANE INTEZO

Firma Intezo działa w branży sufitów napinanych ponad 10 lat, w ciągu tego czasu nasza firma stale udoskonala technologię produkcji i montażu sufitów napinanych różnych form i skomplikowanych rozwiązań, co pozwala nam wyprzedzic swoich konkurentów.

W ciągu 10 lat pracy firma Intezo dała się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner w zakresie sprzedaży, instalacji i obsługi sufitów napinanych. Nasz asortyment, polityka cenowa, stabilność pracy oraz wysoko wykwalifikowany personel są niewątpliwą zaletą naszej firmy.

Wieloletnie doświadczenie i nowoczesne oprogramowanie pozwalają nam realizować zamówienia w dowolnym miejscu w kraju w ciągu 24 godzin. W naszym arsenale wszystkie najnowsze nowości i innowacje : linie świetlne, sufity light, gwieździste niebo, sufity dwupoziomowe z podświetleniem, perforowane sufity. Kontaktując się z firmą Intezo możesz być pewien że otrzymasz produkt najwyższej jakości w najniższej dostępnej cenie.

Jednym z kierunków rozwoju firmy Intezo jest aktywny rozwój przedstawicielstw i rozszerzenie obecności marki Intezo na terenie EU.

SP Z.O.O INTEZO
NIP:542452067
KRS:0000359372
REGON:142439800
Phone:+48 222 083 135
Email:info@eurointezo.com

Szczegółowa konsultacja

Proszę zostawić numer telefonu, a nasi specjaliści skontaktują się z Państwem w jak najkrótszym czasie!