Сzas pracy 9:00 - 21:00

Nasze usługi

Montaż

Firma Intezo rozpoczyna swoją historię od 2007r. Właśnie wtedy zamontowaliśmy swój pierwszy sufit napinany. Na dzień dzisiejszy zamontowaliśmy ponad 50.000 sufitów napinanych na terenie EU.

Za lata pracy stworzyliśmy zespół specjalistów w zakresie motażu sufitów napinanych, kochających swoją pracę . To inżynierowie, którzy rozpoczęli swoją drogę w 2007r i doświadczeni monterzy, każdy z których zamontował więcej niż 1 tysiąc sufitów napinanych. Wykorzystanie bardzo dokładnych profesjonalnych narzędzi, nowoczesnego oprogramowania, innowacyjnych technologii produkcji , wysokiej jakości materiałów i aksesorii , doświadczenie i wiedza zgromadzone przez lata pracy pozwalają nam wykonywać skomplikowane projekty na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Z każdym nowym projektem "dokręcamy" technologię montażu , wymyślamy nowe rozwiązania ,co pozwala nam wykonywać superszybkie prace montażowe Ekstra klasy. Z dnia na dzień tworzymy w Państwa mieszkaniach, domach, biurach, sklepach atmosferę przytulności i komfortu, aby patrząc w górę pojawiały się u Państwa same pozytywne emocje, a codzienne słowa wdzięczności to najlepsza pochwała dla nas.

Demontaż / przeciąganie / wymiana sufitów napinanych

Jeżeli Państwo zdecydowali się odświeżyć wnętrze ( zmienić paletę kolorów ścian i/lub podłogi) , zmienić geometrię pomieszczenia, a sufit napinany, który był zainstalowany 10 lat temu po prostu nie mieści się do Państwa nowej wyobraźni - nie ma co się martwić. Po prostu trzeba wybrać odpowiedni kolor, fakturę i wzór i specjaliści firmy Intezo, w jak najkrótszym czasie wykonają wymianę sufitu na nowy.

Również zdarzają się sytuacje, gdy w wyniku eksploatacji sufit był poważne uszkodzony i trzeba wymienić tylko ”folię” albo ,np, jest potrzeba utorować dodatkowe komunikacje pod sufitem itp – można się od razu skontaktować z firmą Intezo. Wykonamy szybki "bezbólowy" demontaż i wymianę ”folii” .

Remont sufitów napinanych

Wykonujemy ekspresowe naprawy sufitów napinanych . Państwa sufit napinany wymaga remontu i tuningu? W trakcie eksploatacji nastąpiło uszkodzenie albo Państwo zostali zalani przez sąsiadów? Prodszę o kontakt z Intezo , zawsze pomożemy w rozwiązaniu każdego problemu.

Usuwamy : * Przekłucia * Cięcia * Uszkodzenia mechaniczne * Usuwamy zwis i "nadmuch" * Robimy odprowadzanie wody , suszenie płótna i instalacji elektrycznej * Wymianę i dodatkową instalację elementów oświetlenia * Instalacja dodatkowych elementów na sufit (okapy, mikrowentylacja, czujniki pożarowe ) Wybierając zaufanego wykonawcę są Państwo ubezpieczeni od wszelkich nieprzewidzianych sytuacji i zawsze macie pewność, że na czas otrzymacie pomoc fachową.

Projektowanie wielopoziomowych sufitów

Proces projektowania wielopoziomowego sufitu zaczyna się od dokładnego pomiaru pomieszczenia . Specjalista firmy Intezo zrobi wszystkie niezbędne pomiary, pomoże Państwu wybrać odpowiedni kształt sufitu, dostosowany do stylu wnętrza z naszego firmowego katalogu, zaprojektuje układ oświetlenia , dla równomiernego i pożądanego efektu. Po tym, bezpośrednio u Państwa w domu zrobi 2D układ sufitu z niezbędnymi wymiarami, określając położenie lamp , żyrandoli itp

Po uzgodnieniu go z Państwem, wysyłamy na naszą wytwórnię dla precyzyjnego wykonania warstwowej konstrukcji na podstawie rysunku. Fabryczna produkcja całkowicie wyklucza obecność zagniecenia i nierówności , które spotykają się w produkcji konstrukcji bezpośrednio na obiekcie u klienta. Następnego dnia montażowa ekipa wyjeżdża na obiekt i w ciągu kilku godzin tworzy arcydzieło, które będzie cieszyć Państwo przez długie lata.

Projekt sufitów napinanych ( 3D )

Firma Intezo oferuje usługi w zakresie Profesjonalnego Projektowania Sufitów napinanych.

Firma Intezo oferuje usługi w zakresie Profesjonalnego Projektowania Sufitów napinanych.

Po wysłuchaniu życzeń i również opierając się na swoje doświadczenie i wiedzę, doradzimy najlepsze rozwiązanie. Pomożemy Państwu z decyzją w wyborze designu sufitu napinanego, ustawimy potrzebne akcenty w pomieszczeniu, doradzimy odpowiedni kolor i fakturę , prawidłowo wykonamy zagospodarowanie przestrzenne, dobierzemy odpowiedni styl i stopień oświetlenia.

Następny etap - bardzo dokładnie i realistycznie narysujemy projekt, po czym, jak będzie taka potrzeba, dokonamy korekty na życzenie. Po ostatecznym zatwierdzeniu wykonamy montaż według design- projektu, z zachowaniem wszystkich cech technicznych i wymiarów.

NASZE ZALETY : * Wykorzystujemy wszystkie know-hao w dziedzinie sufitów napinanych. * Wykonujemy projekty w dowolnym stylu. * Utalentowany projektant firmy. * Wizualizacja w 3D Max

Szczegółowa konsultacja

Proszę zostawić numer telefonu, a nasi specjaliści skontaktują się z Państwem w jak najkrótszym czasie!